روش متخصص قلب برای کاهش وزن

مطالعات نشان داده است که بسیاری از آمریکایی ها دارای اضافه وزن یا چاقی هستند. این می تواند به دلیل غذاهای فرآوری شده ، نوشابه ها و کسانی که آن را پخته اند ، مقصر شناخته شود ، اما مسئول واقعی آن شخصی است که آن را خریداری کرده است.

هیچ کس به سراغ آن فرد نرفت و مشتری را مجبور به خرید یک بیگ مک کرد. این یک انتخاب بود و این فقط کالری بیشتری به سیستم فرد اضافه می کند.

پزشک نیازی ندارد که به فرد بگوید اضافه وزن دارد. این را می توان در آینه یا ترازو مشاهده کرد. در یک نقطه یا دیگری ، فرد متوجه می شود که قبل از اتفاق بد باید متوقف شود.

خوشبختانه رژیم های زیادی برای انتخاب متخصص قلب در مشهد  وجود دارد که در نهایت می تواند وزن اضافی را از بین ببرد.

یک مثال خوب رژیم غذایی ساحل جنوبی است که توسط متخصص قلب به نام دکتر آگاستسون ابداع شد. این کار در سه مرحله کار می کند و شامل نظم و انضباط زیادی از طرف فرد برای کاهش وزن است.

دو مرحله اول به ترتیب در یک دوره 2 هفته ای انجام می شود. این شامل خودداری از خوردن چیزهایی مانند نان نان ، سیب زمینی ، غذاهای پخته ، میوه و هر نوع الکل از جمله آبجو می شود.

در هفته سوم که آغاز فاز 2 است ، برخی از غذاهایی که مجاز به خوردن نیستند می توانند به عادت غذایی معمول بازگردانده شوند. این شامل میوه ها و سبزیجات می شود.

آخرین مرحله مربوط به تعمیر و نگهداری است. این بدان معناست که فرد باید پیشرفتی را که در ماه اول پس از امتحان این رژیم انجام شده است حفظ کند تا زمانی که این امر برای فرد عادی شود.

فرد باید مقدار زیادی آب بنوشد و از مصرف الکل خودداری کند. به جای نوشیدن قهوه ، فرد می تواند چای ، مقداری ماست کم چرب یا شیر و آب میوه تازه بخورد.

اکثر برنامه های رژیم غذایی ورزش را برای کاهش وزن پیشنهاد می کنند. رژیم ساحل جنوبی نیازی به این ندارد زیرا خوردن کمتر بدن را مجبور می کند تا متابولیسم را تسریع کند. در هر صورت ، هیچ چیزی با تعریق بدن در هرگونه فعالیت بدنی کمکی نمی کند.