چگونه می توان برای رشد یک باغ موفق آماده شد

باغبانی می تواند یکی از لذت بخش ترین ، آرامش بخشنده ترین و پاداش آورترین کارهایی باشد که می توانید انجام دهید. این یکی از آن پروژه هایی است که شما فقط با چیزهای محدودی محدود می شوید. محدودیت های شما می تواند فضا ، زمان و منابع باشد ، اما هرگز تخیل شما نیست. صرف نظر از این محدودیت ها ، شما هنوز هم می توانید باغ ایده ای ایجاد کنید که از آن لذت ببرید و دیگران. چه از گلدان های گیاه و چه از تختخواب برجسته باغبانی کنید ، بزرگترین چالش شما می تواند شروع کار باشد.

قبل از شروع به طراحی یا شکستن زمین برای باغ خود ، ایجاد لیستی از ایده هایی که می خواهید بکارید و اندازه باغچه شما چیست. مورد دیگری که باید در نظر گرفت ، نوع زمین یا زمینی است که می توانید در آن کاشت کنید. برخی قیمت گل میخک هندی  از نگرانی ها می تواند باشد آیا زمین تسطیح شده است؟ آیا سنگها ، کنده ها یا علف های هرز وجود دارد که به توجه اولیه شما نیاز دارد. حتی اگر اینها برخی از نگرانی ها باشد ، اما نباید مانع تکمیل باغ خود شوید.

با خواندن این مقاله ، بسیاری از ملاحظات برای طراحی باغ شما رفع می شود.

اندازه باغ من چه اندازه خواهد بود؟

در مورد اندازه باغ شما می توان عوامل زیادی را در نظر گرفت. در اینجا چند فاکتور برای بررسی وجود دارد: آیا وقت کافی برای اختصاص دادن به باغ خود خواهید داشت؟ آیا برای پرورش نوع باغی که برنامه ریزی می کنید ، باید به فضا و زمین برویم؟ و آیا بودجه کافی نه تنها برای باغ خود بلکه برای تغییرات غیرمنتظره کافی خواهم داشت؟

نکته ای که باید به خاطر داشته باشید این است که ، اگر در فضای محدودی کار می کنید ، این امر ناخواسته می تواند بر برنامه های شما تأثیر بگذارد. اگر این مورد باشد ، ممکن است بخواهید از ظروف مانند گلدان یا گلدان های قابل حمل استفاده کنید. همچنین انتخاب استفاده از فضای عمودی وجود دارد. اگر چنین گزینه ای دارید ، می توانید باغبانی خود را از سقف آویزان کنید یا آنها را در قفسه ها قرار دهید. اگر با گیاهان کوچک سر و کار دارید ، گزینه دیگر می تواند trecelises باشد.

از طرف دیگر ، پرورش یک باغ در یک فضای بزرگ نیز چالش های خاص خود را ایجاد می کند. اگر کاشت در یک فضای بزرگ انجام شود ، توجه به آب مهم است. چه مقدار آب و چه زمانی به باغ خود آب می دهید؟ اگر قصد دارید انواع سبزیجات را در باغ خود بکارید ، اگر در مورد کاشت همراه اطمینان ندارید ، جستجوی کمک باید عاقلانه باشد. با انجام این کار ، شما می دانید که چه گیاهان یا سبزیجات به خوبی با هم رشد می کنند.

Leave a Reply